Image
Yükleniyor...

EduSpire Kurumsal Danışmanlık; özel okulların, güçlü bir temelde faaliyet göstermesine ve sürdürülebilir başarı elde etmesine katkı sağlamak amacıyla kurumun hedeflerini, kültürünü ve yönetim yaklaşımını netleştirmek, kurumsal kimliğin oluşturulmasını sağlamak, kurum içi ve çevreye yönelik etkili iletişim kanallarının kullanılması, insan kaynakları yönetimi ve organizasyonu gibi alanlarda hizmetleri içeren bir danışmanlık alanıdır.

EduSpire PDR Hizmetleri danışmanlığı, özel okulların enerjisini ve potansiyelini zenginleştirmek üzere kurgulanan bir hizmet serüvenidir. Okul kültürünü oluşturan; öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik, bilimin aydınlattığı ilke ve yöntemlerin iç içe kullanıldığı bu hizmet, çağın sunduğu avantajları kullanarak, kurumlara özel hazırlanan PDR yapısı, ölçek, müfredat ve seminer çalışmalarını etkileyici bir deneyime dönüştürür

Teknoloji Danışmanlığı Ekibimiz, eğitim kurumlarına özel, öğrenci merkezli ve etkileşimli bilişim teknoloji müfredatları geliştirmek için, güncel teknoloji trendlerini ve pedagojik yöntemleri birleştirerek eğitim deneyimini zenginleştirmeyi hedefler. Müfredat çalışmalarının yanı sıra kurum içindeki ekiplerin teknolojiyi etkili bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacak eğitim programları ve uyum süreçleri tasarlar ve uygular.

EduSpire olarak, yabancı dil eğitimi danışmanlığı alanındaki kapsamlı hizmetlerimizde öğrenci merkezli bir yaklaşım benimsenir. Bu, her aşamada öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına odaklanarak, dil öğrenimi deneyimlerini en zengin ve etkili şekilde tasarlamamıza olanak tanır. Mevcut İngilizce ve diğer yabancı dil derslerini detaylı bir şekilde analiz eder. Öğrenci ve öğretmen profiline uygun kaynak ve materyaller seçilir ve eğitim programı oluşturulur. Öğretmenlerin ve öğrencilerin eğitim ihtiyaçları belirlenerek profesyonel gelişim ve sürekli eğitim programları planlanır.

EduSpire Anaokulu Danışmanlığı, çocukların potansiyellerini geliştirerek, sağlıklı bir gelişim süreci geçirmelerini sağlayacak, yaratıcılıklarını destekleyici ve keşfetmeye teşvik edici bir ortamda eğitim almaları için kurumlara özel, eğitim öğretim programlarının hazırlanmasını sağlar. Öğretmenlere yönelik eğitim programları oluşturulur ve süreç takip edilir.

EduSpire İlkokul Danışmanlığı, kurumların mevcut eğitim programları incelenerek öğrencilerin sağlıklı bir temel eğitimle, akademik, sosyal ve kişisel gelişimlerini destekleyecek, potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olacak, genişletilmiş, teknolojiyle entegre bir müfredat oluşturulmasını sağlar. Program takip edilirken öğretmenlerin eğitim ve gelişim ihtiyaçları değerlendirilir, destek eğitim programları düzenlenir.

EduSpire, öğrencilere yaz okulları, dil okulları, üniversiteler ve üniversite hazırlık programları gibi geniş bir yelpazede eğitim fırsatları sunarak, eğitim hayatlarına değer katmayı hedefler. Yaz okulları, öğrencilere yaz aylarında akademik başarılarını artırma, yeni beceriler kazanma ve uluslararası deneyimlere sahip olma fırsatı tanır. Üniversite seçiminde, EduSpire uzmanları, her öğrencinin bireysel hedeflerine ve ilgi alanlarına uygun üniversiteleri belirlemelerine rehberlik eder ve başvuru süreçlerinde destek sağlar. Ayrıca, EduSpire'ın sunduğu üniversite hazırlık programları, öğrencilere sınavlara hazırlık, akademik beceri geliştirme ve başvuru süreçleri konusunda destek sağlar, böylece öğrenciler en iyi üniversitelere başvurmak için gereken hazırlığı yapabilirler.